Przeprowadzki

Od samego początku istnienia specjalnością firmy Połeć były tanie przeprowadzki biur, domów i mieszkań w Warszawie. Lata doświadczeń oraz rozbudowana flota pojazdów pozwalają nam realizować obecnie skomplikowane zlecenia i tym samym spełniać oczekiwania Klientów o największych potrzebach.

Działamy kompleksowo, zapewniając naszym Klientom nie tylko transport mebli i wyposażenia, ale również montaż i demontaż mebli, pomoc w pakowaniu oraz dostarczanie materiałów zabezpieczających w czasie transportu. Dzięki dużym możliwościom i doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie przewozić przedmioty cenne i delikatne, zapewniając między innymi transport pianin, sprzętu elektronicznego czy ładunków o większych gabarytach.

Oferujemy sprawne realizowanie zleceń i pełen profesjonalizm, działając nie tylko w kraju, ale również oferując przeprowadzki poza granicami Polski. Jeżeli chcecie Państwo, by przeprowadzka została przeprowadzona tanio, szybko i kompleksowo – zapraszamy do współpracy z firmą Połeć.